Piotr Kuberski walczy w piątek w Abu Dhabi (foto)

Piotr Qbear Kuberski zawalczy w piątek 31 stycznia na gali UAE Warriors 10 w Abu Zabi.

 

Wyjazd do Zjednoczonych Emiratów Arabskich pojawił się dość niespodziewanie.

O walce dowiedziałem się 6 tygodni temu - relacjonował nam Kuberski. Z racji tego, że jestem ciągle w treningu nie wahałem się ani minuty. Tym bardziej, że pojawiła się możliwość wylotu do tak uroczego kraju - pisał jeszcze dziś do naszej Redakcji zawodnik klubu Ankos MMA.

Dla Qbear to wyjątkowe wydarzenie: Walka odbędzie się na potężnej hali, na której mieści się 15-20 tys. kibiców. Tutaj zawodnik jest noszony na rękach.

Rywalem Piotra Kuberskiego jest irański zawodnik Ahmed Saeb. To doświadczony zawodnik wywodzący się z kyokushin karate oraz boksu. Na pytanie czy nie deprymuje go walka już w poczatkowej fazie gali odpowiedział:

Walczę pierwszy w rozpisce, ale absolutnie mi to nie ujmuje, a nawet wręcz przeciwnie. Szybko skończę robotę.

Kuberski stanie do walki ok. godz. 17:30 czasu polskiego.

 

uae10 plakat

 

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.

Kod antyspamowy
Odśwież