Oborniccy Fanatycy pomagają chorej Michalinie

Oborniccy Fanatycy kolejny raz pomagają potrzebującej pomocy osobie.

VII edycja Turnieju Charytatywnego jest akcją na rzecz Michaliny. Nastolatka zachorowała na białaczkę. Kibice Lecha prowadzą już licytacje na swoim profilu społecznościowym. Najważniejszym dniem podczas akcji charytatywnej dla uczennicy SP2 w Obornikach będzie 18 stycznia. W sobotę odbędzie się turniej piłkarski, któremu będzie towarzyszyło szereg innych atrakcji.

Zapraszamy na halę przy ul. Obrzyckiej 88 w Obornikach od godz. 12:00!

dla michaliny

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież