KS Futsal Oborniki rozpoczyna rundę rewanżową

KS Futsal Oborniki zagra z KS Credo Piła w pierszym meczu rundy rewanżowej.

KS Futsal Oborniki zakończył rundę jesienną na trzecim miejscu zaplecza 1. Polskiej Ligi Futsalu. W 10 spotkaniach zdobył 18 punktów. Po świetnym początku obornicki zespół złapał zadyszkę. Na jesienną zdobycz głównie złożyły się punkty wywalczone w Obornikach. Hala przy Obrzyckiej 88 pozostała nie zdobyta. W 5 meczach Futsal wywalczył 13 na 15 punktów. Bardzo słabo przy tej statystyce prezentuje się dorobek z wyjazdów. W 5 spotkaniach bowiem udało się tylko jedno wygrać. Oprócz tego obornicki zespół 2 razy remisował i tyle samo razy przegrał.

W rundzie rewanżowej KS Futsal Oborniki musi utrzymać skuteczność we własnej hali i poprawić ją na wyjazdach. Jeśli tak będzie to słowa Mariusza Sawickiego będą mogły się ziścić. A jaki cel postawił sobie na ten sezon były zawodnik KS Gniezno? Wyjaśnił to 2 listopada 2019. Przypominamy o tym poniżej.

KS Futsal Oborniki - KS Futsal Credo Piła, sobota 11.01.2020, godz. 19:00, hala OCS

Mariusz Sawicki o celu na sezon 2019/2020 - youtube.com/eoborniki

 

futsal piła

 

 

 

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.

Kod antyspamowy
Odśwież