KS Futsal Oborniki zagra z KS Gniezno jednak 5 stycznia (film)

KS Futsal Oborniki zagra z KS Gniezno 5 stycznia.

Bardzo szybko na boisko muszą powrócić zawodnicy KS Futsal Oborniki. Oborniccy futsaliści zagrają już 5 stycznia mecz pucharowy. Oficjalny termin meczów pucharowych wyznaczono na 6 stycznia. O tym też terminie informowaliśmy przed świętami. Próbowano przesunąć to spotkanie na 4 stycznia, ale po ingerencji PZPN mecz odbędzie się 5 stycznia. Początek meczu w hali przy ul. Obrzyckiej 88 w Obornikach wyznaczono na godz. 13:00.

Tak wyglądały najciekawsze momenty spotkanie ligowego z TAF Toruń - youtube.com/eoborniki

 

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.

Kod antyspamowy
Odśwież