Młodzieżówka KS Futsal Oborniki zaczyna walkę o Mistrzostwo Polski

Drużyna młodzieżowa KS Futsal Oborniki zagra w eliminacjach do Mistrzostw Polski U-18.

W sobotę 30 listopada w hali przy ul. Obrzyckiej 88 w Obornikach do walki o grę w finale Mistrzostw Polski zagra drużyna KS Futsal Oborniki. Drużyna złożona głównie z zawodników MKS Sparta Oborniki będzie gospodarzem pierwszego z dwóch turniejów eliminacyjnych. Ten pierwszy odbędzie się już 30 listopada. Ten drugi będzie rozgrywany 28 grudnia w Szamotułach. W finale mistrzostw wystąpią 2 najlepsze zespoły. 

W najbliższą sobotę w Obornikach Turniej Eliminacyjny do Młodzieżowych Mistrzostw Polski, w którym mierzyć się będzie ze sobą 5 ekip z Wielkopolski:
- Szkoła Piłki Nożnej Szamotuły
- KS Futsal Piła
- Red Dragons Pniewy
- KS Gniezno
- KS Futsal Oborniki.

Początek zmagań młodziezowych drużyn wyznaczono na godz. 08:30. 

My przypominamy eliminacje U-14 ze stycznia 2018 roku. - KS Futsal Oborniki - eliminacje U-14.

ks futsal plakat

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.

Kod antyspamowy
Odśwież