Wicherki zagrają dziś w Warszawie

Bardzo ciężkie spotkanie czeka zawodników KS Futsal Oborniki.

Do stolicy Polski wyjechały na kolejny mecz ligowy Wicherki. Po przegranej przed tygodniem w Zgierzu zespół trenera Mikołaja Wicbergera czeka o wiele trudniejsze zadanie. Spotkanie z bardzo skuteczną drużyną z Wilanowa będzie prawdziwym testem drużyny z Obornik. Przed tygodniem mecz dosadnie podsumował trener Wicberger: Byliśmy za słabo zdeterminowani, aby wygrać te mecz.

Determinacji i ambicji na pewno nie zabraknie dziś. Mecz z jednym z faworytów do awansu wyzwala wystarczająco adrenaliny. KS Futsal Oborniki miał zawsze problemy ze zdobywaniem punktów nad Wisłą. Czy dziś zdobędzie pierwszy komplet punktów? Niestety choroby i kontuzje wykluczyły z gry w tym meczu m.in. Mikołaja Orczykowskiego, Marcina Marcinkowskiego, Przemka Michalskiego i Tomasza Wicbergera.

Mecz będzie można oglądać  na kanale youtube.com  od 16:00.

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież