Orkan i Golnica chcą dziś zdobyć komplety punktów

Orkan Objezierze zamierza od pierwszej minuty zaatakować drużynę Sucharów Suchy Las.

Zespół Orkanu dziś zagra w najmocniejszym składzie. Do drużyny wracaja po krótkiej przerwie Mateusz Grządzielewski i Michał Biedny. W drużynie będzie brakowało jedynie kontuzjowanego Norberta Jabłońskiego. 

Trener Piotr Kucharski ma jasny plan na to spotkanie: Boisko jest krótkie, a murawa sztuczna. Planujemy od początku ruszyć na rywala wysokim pressingiem. 

Początkowo spotkanie miało zostać rozegrane w sobotę. Na prośbę Sucharów zostało przeniesione na niedzielę na godz. 14:00.

Podobny wniosek skierowała do Golnicy drużyna Byków z Obrowa. Zespół trenera Dawida Gruchota standardowo gra swoje mecze w sobotnie popołudnia. Tym razem zagrają w niedzielę o 14:00.

Trener Golnicy do meczu z Bykami podchodzi z humorem: W protokole meczowym ma być więcej bramek po naszej stronie.

Warto wybrać się na oba spotkanie i kibicować swoim drużynom.

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież