Sparta gra dziś z Pogonią Łobżenica. Będzie skuteczniej?

MKS Sparta Oborniki podejmuje dziś Pogoń Łobżenicę.

Przed tygodniem Sparcie zabrakło jednego elementu: skuteczności. Z tym problemem drużyna Wiktora Webera boryka się od kilku spotkań. Trener Wiktor Weber poukładał cegiełki po arcytrudnym początku, ale strzelać za zawodników nie może. Mecz przed tygodniem z Lechią Kostrzyn pokazał, że oborniczanie są  stanie walczyć i zdobywać punkty. Muszą jednak za wszelką cenę poprawić skuteczność. Robert Sołowiej zdobył w tym spotkaniu 2 bramki, a powinien kilka więcej. Dopóki miał siły rozrywał obronę rywali. Słupek w drugiej części meczu kompletu punktów nie przyniósł gospodarzom. 

Dzisiejsze spotkanie będzie dla spartan kolejną szansą na punkty. Zawodnicy nie mogą patrzeć z kim grają. Każde spotkanie to szansa na punkty. Tych młoda drużyna trenera Wiktora Webera potrzebuje coraz bardziej. Na szczęście do drużyny powrócił Dajan Nowak. 

MKS Sparta Oborniki - Pogoń Łobżenica godz. 14:00

 

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.

Kod antyspamowy
Odśwież