Takie medale otrzymają uczestnicy 5. Rogozińskiego Półmaratonu Przemysła ll

Organizatorzy 5. Rogozińskiego Półmaratonu Przemysła ll zaprezentowali medale.

Już 9 listopada w Rogoźnie odbędzie się kolejna edycja Półmaratonu Przemysła ll. Organizatorzy od początku stawiają na kameralność. Nie ma to bieg masowy, a zdecydowanie dla osób kochających bieganie, świetną atmosferę i piekną polską jesień. Termin i trasa nie jest przypadkowa. Znaczna część półmaratonu przechodzi lasami. O tej porze roku wspaniałą paletą barw chwalą się lasy liściaste. Tak też będzie i w tym roku.

Organizatorzy, a więc Gmina Rogoźno przy współpracy z Rogozińskim Klubem Biegacza, opublikowali dziś projekt medalu, który otrzymają uczestnicy tegorocznej edycji Półmaratonu. Prezentujemy go na samej górze artykułu.

Chętni mogą ciągle się zapisywać. Cena pakietu startowego wynosi do końca tygodnia 50zł. Akces startu będzie można zgłaszać także w dniu zawodów, ale wówczas będzie trzeba zapłacić 100zł. Warto więc już dziś zapisać się na 5. Półmaraton Rogozińskim Przemysła ll.

Zapisy -DataSport

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.

Kod antyspamowy
Odśwież