KS Futsal Oborniki gra z TEAM Lębork

Wicherki zagrają dziż niezwykle ważny mecz w Lęborku.

Oborniccy futsaliści zagraja dziś kolejny mecz ligowy. Tym razem czeka ich ciężki bój w Lęborku. W poprzednim sezonie Wicherki przegrywała dwukrotnie z tym rywalem. Ta runda ma pokazać, że obornicki zespół stać na wiele. Na jak dużo pokaże na pewno spotkanie w Lęborku. Może to być prawdziwie sportowy papierek lakmusowy. 

W KS Futsal zagra Maksym Khyzhniak. Ukraiński zawodnik zadebiutuje dziś w oficjalnym meczu Wicherków.

Relację z tego spotkania można zobaczyć na youtube.com/Lębork

 

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.

Kod antyspamowy
Odśwież