Tornado nawiedzi dziś Lipę

Kibice piłkarscy doczekają się w Lipie derbów piłkarskich.

LKS Lipa zdobył już 21 punktów w tegorocznych rozgrywkach B-klasy. W 8 spotkaniach przegrał tylko raz z Tarzanami Wrzeszczyna. Pozostałe pojedynki kończyły się zdobyczą kompletu punktów. Wczoraj w bardzo ważnym meczu Unia Ujście bezbramkowo zremisowała z Błyskawicą Bronisławki. To szansa dla LKS na odskoczenie na 4 punkty od tych drugich. Za tydzień obie drużyny zagrają w Bronisławkach.

Dziś na przeciwko zespołu trenera Mariusza Drewicza wybiegnie młody zespół Tornada Tarnowo. Trenowani przez Macieja Gracza zawodnicy potrafią zaskakiwać. Jeśli będą w stanie dziś utrzymać dyscyplinę na boisku to Tornado może sprawić niespodziankę. Faworytem zdecydowanym jest jednak Lipski Klub Sportowy.

LKS Lipa - KS Tornado Tarnowo godz. 13:00

 

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.

Kod antyspamowy
Odśwież