W Ryczywole Golnica zagra z Rożnovią

KS Golnica Ryczywół zagra w niedzielne popołudnie z Rożnovią Rożnowo.

W piękny słoneczny dzień warto wybrać się na mecz. My proponujemy derby powiatu. W A-klasie Golnica podejmuje przy ul. Szkolnej Rożnovię Rożnowo. Obie drużyny nie mogą zaliczyć początku sezoonu do udanych. Znajdują się bowiem w dolnej części tabeli. Niezwykle ważne będzie więc dzisiejsze spotkanie. Golnica wygrywając przed tygodniem z Nałęczem pokazała, że może grać skutecznie. Derby rządzą się jednak swoimi prawami.

W poprzednim sezonie Golnica zremisowała 1:1 z Rożnovią. Jak będzie dzisiaj przekonamy się o godz. 14:00, kiedy to obie drużyny wybiegną na boisko.

KS Golnica Ryczywół - KS Rożnovia Rożnowo 1:1 -youtube.com/eoborniki

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież