Bez Marcina Marcinkowskiego z Bojanem

KS Futsal Oborniki podejmuje dziś Dragon Bojano.

Obornicki zespół przed tygodniem zremisował wyjazdowe spotkanie z Malwee. Mała skuteczność gości nie przeszkodziła w objęciu prowadzenia w drugiej części meczu. Malwee jednak 10 sekund przed końcem wykorzystało swoją szansę i doprowadziło do remisu. KS Futsal mógł mieć żal po meczu o stracone punkty wyłącznie do siebie samego.

Dziś popołudniem KS Futsal gra z LZS Dragon Bojano.

Znamy swoją wartość i w każdym meczu gramy i grać będziemy o 3 punkty - mówił nam dziś trener Mikołaj Wicberger. Gramy z Dragonem bez kilku zawodników, ale szerokość ławki jest wystarczająca. Gramy swoje - dodał na koniec trener KS Futsal.

LZS Dragon dotychczas w rozegranych 3 meczach zdobyl 6 punktów. Wszystkie jego mecze kończyły się blisko remisu. Zapowiadają się tradycyjnie już duże emocje przy ul. Obrzyckiej 88. Zapraszamy na ten mecz. Początek o 16:00. 

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.

Kod antyspamowy
Odśwież