LKS gra z Victorią, Tornado z Tarzanami

Lipski Klub Sportowy podejmuje dziś zespół Victorii Miały.

Po dwóch bardzo ważnych wygranych na wyjazdach w Ujściu i Kuźnicy LKS wraca na swoje boisko. Mecze wyjazdowe pokazały siłę drużyny trenera Mariusza Drewicza. Dziś zagrają przed własną publicznością.  Do Lipy prrzyjeżdża drużyna Victorii Miały. Faworytem jest drużyna gospodarzy. Statystyki to jedno, ale boisko zweryfikuje je. LKS nie jeden raz pokazał, że potrafi zlekceważyć teoretycznie słabszą drużynę. Tak robił przed rokiem i tak też postąpił w przypadku rywalizacji z Tarzanami. Z której strony dziś zespół z Lipy się pokaże?

LKS Lipa - Victoria Miały 13:00

Szansy na punkty będzie szukał dziś KS Tornado Tarnowo. Jego rywalem będzie zespół ... Tarzanów. Mecz wyjazdowy rozpocznie się o godz. 15:30

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież