Golnica i Rożnovia zagrają w roli gospodarza

Golnica Ryczywół i Rożnovia Rożnowo wystąpią w ten weekend w roli gospodarzy.

W trudnej sytuacji są obie drużyny w tegorocznych rozgrywkach. Rożnovia Rożnowo straciła Mariusza Szyszkę na stracie rozgrywek. Trudno powiedzieć, czy kiedykolwiek jeszcze zagra on w piłkę ligową. Zespół musi jednak walczyć dalej. O kolejne punkty zagra z Jurandem Koziegłowy, który przed tygodniem pokonał Golnicę 5:2. Mecz rozegrany zostanie w niedzielę o godz. 12:00.

Spory bół głowy ma trener Dawid Gruchot. Problemy z kadrą na treningach przekładają się na sytuacje na meczach. Pracujący w delegacjach i na różne zmiany zawodnicy nie uczestniczą w wielu zajęciach. Podczas meczy często dochodzi słaba skutecznośc lub kuriozalne sytuacje z sędziami. Taka miała miejsce choćby w meczu z Jurandem, gdy sędzie najpierw gwizdnął spalonego. Obrona stanęła, a gdy zawodnik gospodarzy strzelił jednak bramkę, to ją uznał. Niestety sędziowanie w obecnym rozgrywkach w najniższych klasach rozgrywkowych nie należy do najwyższego poziomu. Ze swoimi problemami Golnica wybiegnie dziś o 16:00 na swoje boisko. Po drugiej stronie będzie czekał Nałęcza Ostroróg. To będzie ważne spotkania dla obu drużyn z dolnej części tabeli.

 

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież