Wicelider przyjeżdża do Obornik, Orkan przyjmuje Sokoła

Czarni Czerniejewo będą rywalem MKS Sparta Oborniki w sobotnie popołudnie.

Po przegranej w Skokach na zespół trenera Wiktora Webera czeka wicelider. Dziś o godz. 15:00 Sparta zagra z Czarnymi Czerniejewo. W Sparcie na treningu było w środę 18 zawodników. Widać, że udało się opanować arcytrudną sytuację z okresu letniego, gdzie brakowało zawodników na treningach. Nie oznacza to jednak, że Sparta będzie już teraz hurtowo zdobywała punkty. W składzie jest wielu młodych zawodników. Brakuje im doświadczenia, co było widac choćby w meczu w Skokach. Każdy mecz to dla nich cenna lekcja. Duże zaangażowanie w zespół trenera Wiktora Webera już przyniosło pierwsze efekty punktowe. 

Dziś o punkty będzie na pewno ciężko. Warto przyjść jednak na Objezierską 2 i wesprzeć młodą i ambitną drużynę. 

W zupełnie innej sytuacji jest Orkan Objezierze. Także o godz. 15:00 zagra kolejny mecz ligowy. Rywalem będzie Sokół Duszniki. Rywal zdobył na razie 7 punktów. Sokół wygrał po jednym meczu na własnym boisku i na wyjeździe. W roli gości traci bardzo mało bramek. Czy to efekt dobrej taktyki, czy może przyczyna leży po stronie dotychczasowych rywali z dolnej części tabeli? Sprawdzi to dziś trener Piotr Kucharski i jego Orkan.

 

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież