Zagraj w badmintona!

Hala przy ul. Obrzyckiej 88 będzie w niedzielę spotkaniem z badmintonem.

Badminton to doskonale znana wszystkim gra. Dwie rakietki i lotka wystarczaja, aby już zacząć przygodę z tym sportem. Na pewno nie wymaga dużych nakładów finansowych. Już za kilka dni rozpoczną się szkolenia gry w badmintona w Obornikach. Będzie to możliwe dzięki powstałemu niedawno MKS BAD Oborniki. 

Z okazji rozpoczęcia swojej działalności klub zaprasza na spotkanie z badmintonem. Odbędzie się ono w hali przy ul. Obrzyckiej 88. Oficjalne otwarcie spotkania będzie miało miejsce o godz. 15:00.

Serdecznie zapraszamy w imieniu MKS BAD Oborniki.

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież