KS Futsal Oborniki zagra z Victorią Sulejówek

Klub Sportowy Futsal Oborniki zagra w sobotę z Victorią Sulejówek.

Sezon 2019/2020 KS Futsal Obornik rozpoczął od pojedynku derbowego w Pile. Rywale postraszyli doświadczonego 1-ligowca z Obornik. Po bardzo nerwowym spotkaniu oborniczanie wygrali jednak 5:3. Komplet punktów na starcie sezonu na pewno pomoże drużynie w kolejnych spotkaniach. Na pewno w sobotnim meczu z Victorią.

Victoria Sulejówek została pierwszym ldierem 1 Polskiej Ligi Futsalu. To efekt wygranej 11:7 z drużyną ze Zgierza. Jutrzejszy rywal KS na pewno będzie niewygodnym przeciwnikiem. Oborniczanie to drużyna grająca piłkę opartą na taktyce i technice. Rywal z Sulejówka to zespół złożony z zawodników z dużych boisk piłkarskich. To zupełnie inny styl gry, który często nie odpowiada oborniczanom. 

Emocji w hali Obornickiego Centrum Sportu przy ul. Obrzyckiej 88 na pewno nie będzie brakowało. Zapraszamy na mecz na godz. 16:00.

ks futsal oborniki victoria sulejówek

 

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież