W sobotę zapraszamy na regaty

Na Jeziorze Rogozińskim odbędą się w sobotę regaty żeglarskie.

Rogoźno 14 września będzie gospodarzem XX Ogólnopolskich Regat Żeglarskich o Puchar Starosty Obornickiego i Burmistrza Rogoźna. Odbywać się będą w klasie OPTIMIST. Zawodnicy będą startować w katgoriach do 11 lat i od 12 do 15 lat. Kibice powinni zobaczyć 6 wyścigów. Start o godz. 10:30. 

Zakończenie regat wraz z wręczeniem nagród ma odbyć się o godz. 17:15.

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież