Trening grupowy w squasha - zapisz się!

Centrum Rekreacji Oborniki zaprasza do udziału w treningu grupowym. Zajęcia ze squasha dostosowane będą do poziomu umiejętności.

Zapisz się już dzisiaj na trening grupowy, który organizuje CRO w przyszłym tygodniu - 19 września (czwartek) od godziny 15:00.

Maksymalnie trzyosobowe grupy, doskonalenie techniki, taktyki oraz pozostałych elementów gry w squasha.

Cena 50 zł za osobę.

Ilość godzin ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.

Zapisy pod nr tel. 665 001 885.

Zapraszamy na zajęcia.

sqaush oborniki

 

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.

Kod antyspamowy
Odśwież