W Szamotułach odbędzie się mecz bokserski

W szamotulskiej hali Nałęcz odbędzie sie bokserski pojedynek ekstraligowy między Wielkopolską a BKS Skorpion Szczecin.

Mecz bokserski zaplanowany jest na sobotę 14 września. Pierwsza walka wyznaczona jest na godz. 18:00.

Bilety na mecz bokserski w Szamotułach pomiędzy ubiegłorocznym Mistrzem (BKS Skorpion Szczecin) i Wicemistrzem Polski (Wielkopolska-Bokserska Drużyna Ligowa) są do nabycia u:
➡️ Mariusz KOPERSKI 📞 669 565 032
➡️ Patryk Hermann
➡️ Restauracja i Pub Niagara Szamotuły.

Serdecznie zapraszamy na ten mecz wszystkich sympatyków boksu.

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.

Kod antyspamowy
Odśwież