LKS Lipa już prowadzi. Rożnovia i Golnica grają na wyjazdach

LIpski Klub Sportowy prowadzi po 45 minutach z Noteć ll Rosko 5:1.

Od godz. 13:00 w Lipie trwa spotkanie LKS z Notecią ll. Po pierwszej części gospodarze prowadzą 5:1. Rozpoczęła się już druga połowa meczu.

Spotkania wyjazdowe rozgrywają dziś Rożnovia i Golnica. Ci ostatni wybierają się do Otorowa. Po środowym meczu pucharowym trener Gruchot miał ból głowy spowodowany skutecznością swoich zawodników. Oby dziś po meczu nie miał takich kłopotów zdrowotnych. Mecz z LZS rozpocznie się o godz. 16:00 w Otorowie.

Rożnovia Rożnowo o 14:00 rozpoczęła spotkanie z Zielonymi w Gaju Małym. Dla zespołu z ul. Dworcowej to test możliwości po ubiegłym weekendzie, gdzie stracili m.in. Mariusza Szyszkę.

 

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież