Liber weźmie udział w Sztafecie Biegamy Pomagamy

Do szlachetnej inicjatywy Sztafety Biegamy Pomagamy dołączył Liber.

Sztafeta Biegamy Pomagamy wystartuje po raz drugi 15 września. Cały czas trwają zapisy. Może zgłosić swoją drużynę przez stronę Time4run. Do tej inicjatywy Obornickiego Klubu Lekkoatletycznego dołączył podobnie, jak rok temu Liber. Jego drużynę zobaczymy na obornickiej bieżni. Kto jeszcze dołączy? Zapisujcie się i wesprzyjcie Fundację Ja Nie Mogę Czekać.

sztafeta biegay pomagamy plakat

 

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.

Kod antyspamowy
Odśwież