Już 400 zapisanych na X Bieg Niepodległości!

Na liście zgłoszonych do X edycji Biegu Niepodległości znalazło się już ponad 400 zawodników.

Od poniedziałku trwają zapisy na X edycję Biegu Niepodległości w Obornikach. Przez pierwszy tydzień wpisowe wynosi 30zł. Po 25 sierpnia do 13 października cena za pakiet startowy będzie wynosiła 50zł. Osoby, które zdecydują się zapisać w ostatnich dniach będą musiały zasilić konto organizatora kwotą 70 zł. Oczywiście, jeśli będzie jeszcze taka możliwość. Warto więc się pospieszyć.

Bieg Niepodległości to wyjątkowa impreza biegowa. Świetna armosfera w połączeniu z profesjonalną organizacją powodują, że lista startowa szybko się zapełnia. Szczegółowe informacje można znaleźć na stronie Obornickiego Centrum Sportu.

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież