Czas na V edycję Oborniki Triathlon. Będę utrudnienia na drogach

W niedzielę, 25 sierpnia w godzinach od 11.30 do 13.15 wystąpią utrudnienia w ruchu drogowym spowodowane przez odbywające się zawody triathlonowe.

Utrudnienia wystąpią na ul. Kowanowskiej (brama wjazdowa na kąpielisko) – ul. Spokojna – ul. Polna – ul. Towarowa w kierunku miejscowości Rożnowo – Rożnowo ul. Nad Strugą – Rożnowo ul. Łukowska – nawrót. Powrót po tej samej trasie do ul. Polnej dalej ul. Towarowa – ul. Kowanowska do bramy wjazdowej kąpieliska.

Organizatorzy zawodów przepraszają za utrudnienia jednocześnie zapraszają w niedzielne przedpołudnie na piątą edycję Oborniki Triathlon.

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież