Golnica jedzie do Kaźmierza

KS Golnica Ryczywół pierwszy mecz ligowy zagra w Kaźmierzu.

Dla druzyny z Ryczywołu będzie to drugi sezon w A-klasie. Ten pierwszy na pewno miał swoje dobre, jak i słabsze momenty. Szczególnie bardzo dobra była runda jesienna. Golnica uplasowała się w pierwszej piątce tabeli A-klasy. Druga odsłona poprzedniego sezonu nie była już tak udana. Wynik z wiosny pozwoliły jednak bez problemu zapewnić sobie pozostanie w A-klasie.

Sezon 2019/2020 to przede wszystkim dla Golnicy zmiany kadrowe. Odeszli doświadczeni zawodnicy, ale udało się pozyskać nowych piłkarzy. Do drużyny trenera Dawida Gruchota dołączyli na sezon 2019/2020: Mariusz Wojtuś, Patryk Złoch, Filip Swoboda, Arkadiusz Gomulec i Karol Nowak. Niestety z kontuzjami ciągle zmagają się Jacek Łukowski i Bartosz Działo. Ten ostatni rozpoczął jednak indywidualne treningi. 

Cel na dziś? Zapunktować - mówi trener Dawid Gruchot. Dobre wejście w sezon na pewno pomoże całej drużynie.

Na inaugurację poprzedniego sezonu Golnica wygrała w Złotkowie. Czy w meczu z Czarnymi uda się powtórzyć ten wynik? Początek meczu w Kaźmierzu o godz. 15:00.

 

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież