Maluchy w Centrum Rekreacji Oborniki - spiesz się!

Tylko kilka miejsc pozostało na najnowszy projekt Centrum Rekreacji Oborniki.

Dobra zabawa, rozwój fizyczny dziecka i oswajanie ze środowiskiem wodnym to przesłanie najnowszego projektu Centrum Rekreacji Oborniki. W dniach 20 i 22 dzieci w wieku 3 i 5 lat mogą spędzić wspaniałe chwile w CRO. Cena biletu to jedyne 30 zł. Objemuje on zarówno dziecko, jak i jego opiekuna.

Zapisy można dokonywać pod numerem telefonu: 665-001-885. Tam też można uzyskać więcej informacji o projekcie " Maluchy w Centrum Rekreacji Oborniki"

Czas na zabawę

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.

Kod antyspamowy
Odśwież