Od 19 sierpnia zapisy na X Bieg Niepodległości

Zapisy do najważniejszego biegu w Obornikach rozpoczną się już 19 sierpnia.

Bieg Niepodległości to wielkie sportowe wydarzenia w terminarzu imprez Gminy Oborniki. Główne ulice miasta są czasowo zamykane. Na trasie widzimy setki biegaczy, a dopingują ich licznie zebrani kibice. Bieg Niepodległości to nie tylko rywalizacja dla doświadczonych sportowców. To bowiem szansa startu w pierwszych poważnych zawodach dzieci. Na początek biegają dla medalu. Z każdym startem, z każdym rokiem rodzi się pasja, która staje się dla wielu prawdziwie sportowym uzależnieniem. 

Zapraszamy już dziś do wzięcia udziału w tym wyjątkowym biegu. Start 11 listopada o godz. 11:11.

bieg niepodleglosci plakat

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.

Kod antyspamowy
Odśwież