Rożnovia CUP 20 lipca

Rożnovia Rożnowo będzie organizatorem drugiego już turnieju Rożnovia CUP.

20 lipca Rożnovia organizuje drugi turniej z cyklu Rożnovia CUP. Otwarty turniej jest skierowany do drużyn w kategorii wiekowej 15-26 lat. Miejscem rywalizacji będzie boisko przy Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Rożnowie. Pierwszy gwizdek przewidywany jest na godz. 08:30, a rywalizacja ma toczyć się na 2 boiskach równolegle.

Organizatorzy zapewniają świetną atmosferę, pełną sportowych emocji. Całość uprzyjemni muzyka i grill. Na uczestników czekają medale i puchary. Serdecznie zapraszamy także kibiców.

 

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.

Kod antyspamowy
Odśwież