Czas na Rutnicki CUP 2019 (film)

Oborniki będą dziś gospodarzem turnieju piłki siatkowej w ramach Rutnicki CUP 2019.

Turniej siatkówki plazowej sygnowany anzwiskiem posła Jakuba Rutnickiego cieszy się ogromnym powodzeniem. Świetna atmosfera podparta organizacją sprawia, że na boiskach stawiają się liczne pary. Do Oborniki turniej organizowany przez samego posła Rutnickiego, z resztą wielkiego fana sportu, trafia dziś po raz czwarty. 

Start zawodów juz o 10:00. Przed zawodami odbędą się zapisy.

Tak to wyglądało przed rokiem. youtube.com/eoborniki

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.

Kod antyspamowy
Odśwież