Rutnicki Cup już 14 lipca w Obornikach

Sympatyków piłki siatkowej zapraszamy do udziału w turnieju Rutnicki Cup!

To już 14 edycja Rutnicki Cup 2019, turnieju amatorskiego do którego może zgłosić się każdy. W zawodach biorą udział zespoły dwuosobowe, które mogą wystąpić tylko w jednej z pięciu eliminacji. Cztery pierwsze pary poszczególnych eliminacji zagrają w Wielkim Finale, który odbędzie się 28 lipca w Zbąszyniu i będzie rozgrywany systemem brazylijskim.

Zapisy na mecze eliminacyjne trwać będą od godz. 9:30 a już o godz. 10:00 rozpocznie się pierwszy mecz.

Turniej ma już 13-letnią tradycję i renomę. W tym czasie wzięło w nim udział prawie 4,5 tysiące zawodników – nie tylko z Wielkopolski. Zawodnicy przyjeżdżają z najodleglejszych zakątków Polski m.in. z Dolnego Śląska, z Warszawy, ze Szczecina. Atmosfera, która towarzyszy turniejowi jest fantastyczna. Potwierdzają to sami siatkarze, którzy grają nie tylko dla nagród.

W tym roku odbędzie się 5 eliminacji – 13 lipca w Wolsztyn, 14 lipca w Obornikach, 20 lipca w Pniewach i 21 lipca w Chrzypsku Wielkim oraz 27 lipca w Sierakowie.

28 lipca na plaży w Zbąszyniu spotkają się najlepsi siatkarze plażowi z całej tegorocznej edycji Rutnicki Cup 2019.

Miejsca eliminacji oraz harmonogram:

13 lipca – Wolsztyn – Plaża Miejska

14 lipca – Oborniki – Kąpielisko Miejskie  

20 lipca – Pniewy - Łazienki Miejskie 

21 lipca – Chrzypsko Wielkie - Teren nad jeziorem

27 lipca – Sieraków  - Teren ośrodka sportu i rekreacji w Sierakowie

28 lipca – Wielki Finał w Zbąszyniu

Wszystkich serdecznie zapraszamy !!!

PLAKAT2019

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.

Kod antyspamowy
Odśwież