fbpx

Gmina Rogoźno zaprasza na siatkarskie GRAND PRIX

Gmina Rogoźno zaprasza na turniej piłki siatkowej Grand PRIX 2019.

 Modernizacja plaż w Rogoźnie ma swoje pierwsze żniwo. Poprawiająca się insfrastruktura sportowa pozwala na organizację imprez. Pierwsza z nich, a właściwie cykl, już przed nami. Na stronie Urzędu Miejskiego w Rogoźnie można znaleźć zaproszenie na GRAND PRIX w siatkówce plażowej.

Serdecznie zapraszamy do udziału w nowej imprezie, której organizacji podjęła się Gmina Rogoźno - GRAND PRIX 2019 w siatkówce plażowej. Dobrze wiemy, jak wielu mamy w naszej gminie miłośników piłki siatkowej. Jednak podejmowaną formułą Grand Prix chcemy zaprosić do udziału w rozgrywkach również osoby (pary zawodników) spoza Rogoź! 

Cykl Grand Prix 2019 składać się będzie z 5 turniejów eliminacyjnych, gdzie w jednym turnieju może wziąć udział maksymalnie 8 par. Każda ze zgłoszonych par ma prawo do udziału w dwóch wybranych turniejach eliminacyjnych. Przy wysyłaniu zgłoszeń do udziału w rozgrywkach prosimy o podanie imion i nazwisk zawodników w danej parze oraz wybranych turniejów, (np. Turniej nr 1 i Turniej nr 3). Decyduje kolejność zgłoszeń do danego turnieju przez poszczególne pary. Organizator potwierdza zgłaszającemu drogą e-mail przyjęcie na listę startową danego turnieju. Organizator nie pobiera wpisowego. 

W załącznikach znajdziecie Państwo Regulamin Rozgrywek oraz formularze zgłoszeniowe - zgody na udział w rozgrywkach.

ZAPRASZAMY DO ZGŁASZANIA UDZIAŁU W ROZGRYWKACH!

Pierwszy turniej - już w najbliższą niedzielę, 23 czerwca 2019! Patronat honorowy nad imprezą objął Burmistrz Rogoźna Roman Szuberski.

plakat4