ArciuchBand i poKusy

SKF KPR Sparta Oborniki zagra z SKS Kusy Kraków o Puchar ZPRP.

Piękne zwycięstwo obornickich młodzików w piątkowy wieczór to już historia. Wiktoria w meczu z Wisłą Płock jest już nieistotna. Należy o niej zapomnieć i skupić się na kolejnym rywalu. Mowa oczywiście o SKS Kusy Kraków.

O 13:00 rozpocznie się walka fizyczna i psychologiczna. Banda Marka Arciszewskiego musi zapomnieć o wszystkim tym co za nimi. Całe myślenie, cała uwaga skupia się tylko na Kusym. Wszystko co się wydarzyło do tej chwili nie ma znaczenia. Dla spartan liczy się teraz finałowy pojedynek. 

Mecz będzie prawdziwą wojną nerwów. Obie drużyny rywalizowały ze sobą przed 2 tygodniami w Żorach. Trafili na siebie już pierwszego dnia. Mecz przez długi okres czasu był bardzo wyrównany. O wygranej oborniczan zadecydowały ostatnie minuty. W drugiej kolejce Kusy wygrał, a Sparta przegrała po karnych. W tabeli zrobiło się bardzo ciekawie. Prowadząca Sparta nie mogła być pewna awansu. Kusy rozprawił się w przedostatnim meczu turnieju z Anilaną. Krakowianie tym sposobem zapewnili sobie awans do turnieju finałowego, ale też postawili pod ścianą Spartę. Wygrana łodzian dawała awans drużynie Marka Arciszewskiego i Jana Okpisza bez względu na wynik spotkania z MKS Ustroń. Niestety Kusy wygrał i Sparta musiała to samo zrobić. 

Wydarła zwycięstwo z MKS i awansowała wraz z drużyną z Krakowa do finału. Teraz obie drużyny spotkają się w meczu finałowym. Trenerzy i zawodnicy zdążyli się poznać. Wiedzą kogo i na co stać. Sparta wygrała w Żorach i ma przewagę psychologiczną. Kusy w finałowym meczu może, ale nie musi. Gospodarzom może pomóc oszałamiający doping, ale może też przytłoczyć presja kibiców, ich oczekiwania. 

Zespół osiągnął już wspaniały wynik. Główna nagroda jest jednak bardzo blisko. Dzieli Spartę od niej zaledwie 50 minut gry. To tylko i aż tylko. W głowach będzie się działo wiele, ale od tego są trenerzy. Poznali chłopaków. Wiedzą, których z nich stawka usztywnia, kto czuje się w takich meczach, jak ryba w wodzie. Taka wiedza będzie o 13:00 ogromnym skarbem. 

Niech zwycięży ArciuchBand!

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.

Kod antyspamowy
Odśwież