Bieg Papieski i Papieski Rajd NW 2019 już w sobotę

W sobotę 15 czerwca odbędą się kolejne edycje Biegu Papieskiego i Rajdu Nordic Walking.

Trwające na terenie Obornik remonty nie pozwoliły organizatorom na zorganizowanie letniej imprezy na obszarach leśnych w okolicy Gołaszyna. Zmuszenie zostali do poszukiwań alternatywy. Wybór padł na lądowisko w Słonawach.

To właśnie tam w sobotę 14 czerwca spotkają się uczestnicy Biegi i Rajdu Papieskiego. Biuro zawodów czynne będzie już od godz. 09:00.  Zarówno biegacze jak i kijkarze będą mieli do pokonania ten sam dystans 5,8km. Trasa prowadzić będzie ścieżkami leśnymi. Zawody mają charakter rekreacyjny, nagrody w postaci pucharów otrzymają najszybsi biegacze w kategorii OPEN Kobiet i OPEN Mężczyzn. Bieg odbędzie się bez pomiaru czasu. Biegacze wyruszą na trasę o godz. 10:00. Kijkarze kwadrans po nich.

Zapraszamy na Słonawy!

bieg papieski

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież