Spartanie powalczą o medale (film)

Zespół młodzika SKF KPR Sparta Oborniki zagra w weekend w finale Pucharu ZPRP.

Po wielu emocjonujących spotkaniach w piątek i sobotę SKF KPR Sparta Oborniki zagra o upragnione medale. Podopieczni Marka Arciszewskiego i Jana Okpisza zagrali niezwykle dramatyczne spotkania w Żorach. Pokazali, że nawet w najtrudniejszych chwilach warto w nich wierzyć. Z tym zespołem byli liczni kibice. Ich wiara zostanie wynagrodzona w weekend. Zobaczą bowiem w Hali OCS przy ul. Obrzyckiej 88 walkę spartan o medale. Gospodarze finałowego turnieju zrobili ogromną i wspaniałą pracę. Osiągnęli już ogromny sukces. Przed nimi jest szansa na coś wyjątkowego. Na historyczny wynik i medale.

Oborniczanie zagrają o nie 14 czerwca z Wisłą Płock. W drugiej parze zmierzą się Kusy Kraków z zespołem z Kielc. Zapowiadają się ogromne emocje. Są tylko 3 medale, a kandydatów do nich czterech. Czy w sobotę Sparta zagra o złoto? Oglądajcie i dopingujcie spartan w piątek od 18:30.  youtube.com/eoborniki

plakat sparta oborniki

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.

Kod antyspamowy
Odśwież