Oborniki organizatorem finału Pucharu ZPRP Młodzików

SKF KPR Sparta Oborniki będzie organizatorem finałowego turnieju Pucharu ZPRP Młodzików!

Wielkie emocje czekają fanów szczypiorniaka w Obornikach. Drużyna trenowana przez Marka Arciszewskiego i Jana Okpisza wywalczyła w Żorach awans do najlepszych 4 drużyn w Polsce. Świetna organizacja i atmosfera na poprzednich turniejach eliminacyjnych przyniosła jeszcze jeden sukces. Oborniki będą gospodarzem turnieju, w którym zaważą sie losy medali! Zawody rozgrywane będą w dniach 14-15 czerwca w hali przy ul. Obrzyckiej 88.

Gratulujemy zarządowi, trenerom, zawodnikom, rodzicom i sponsorom tego podwójnego sukcesu. Długotrwała praca i zaangażowanie przynosi wymierne owoce.

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.

Kod antyspamowy
Odśwież