Bieg Papieski i Papieski Rajd NW

Dni Obornik w 2019 roku tradycyjnie rozpoczną się od imprezy sportowej. Bieg Papieski i Papieski Rajd NW odbędą się 15 czerwca.

Z uwagi na prowadzone w Obornikach prace budowlane impreza odbędzie się na Lądowisku w Słonawach. Trasa zawodów o długości około 5,8 km poprowadzona została po okolicznych lasach. Zawody maja charakter rekreacyjny, tak więc nie będzie pomiaru czasu. Dla najszybszych zawodników przygotowano puchary a dla wszystkich startujących okolicznościowe madale. Dodatkowo na wszystkich na mecie będzie czakała pyra z gzikiem, na deser każdy zawodnik skosztuje papieskiej kremówki.

Zachęcamy do wspólnej aktywności fizycznej. Biuro zawodów również znajdować się będzie na lądowisku. Numery startowe będzie można odbierać w dniu zawodów od godziny 9.00. Start biegu planowany jest na godzinę 10.00, natomiast pięć minut później na trasę ruszą zawodnicy NW. 

Zapisy odbywają się za pośrednictwem formularza zamieszczonego poniżej. Formularz aktywny będzie do dnia 9 czerwca, po tym terminie nie będzie możliwości zapisania się do zawodów, zarówno biegowych jak i rajdu NW. Szczegółowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu 61 29 60 906. Opłata startowa wynosi 25 zł.

Organizatorem zawodów jest OCS Oborniki, trasa wyznaczona została przez Stowarzyszenie NW Włoczykije w porozumieniu z Nadlesnictwem Oborniki.

Przydatne linki:
Zapisy na bieg i rajd NW
Lista startowa
Regulamin Biegu Papieskiego
Regulamin Papieskiego Rajdu NW
Trasa zawodów

papieski plakat

 

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.

Kod antyspamowy
Odśwież