Tomasz Nowicki chce znokautować rywala (film)

Tomasz Nowicki w sobotni wieczór stoczy swoją drugą zawodową walkę.

Obornicki bokser po zwycięskiej walce w marcu szybko myślał już o następnej. Obawiał się, że gala bokserska w Jeleniej Górze może nie być dla niego. Do 25 maja było bowiem niewiele czasu. Ten problem udało się jednak rozwiązać i Tomasz Nowicki stoczy w sobotę drugą walkę na zawodowym ringu. Rywalem jego będzie Grzegorz Sikorski. Gala Tymex Boxing Night w Jeleniej Górze już w sobotę o godzinie 19:00.

Co o rywalu mówił obornicki bokser 10 dni przed walką? youtube.com/eoborniki

 

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.

Kod antyspamowy
Odśwież