MKS Sparta musi wygrać!

MKS Sparta Oborniki zagra w sobotnie południe z Błękitnymi Wronki.

Tylko kilka dni cieszyli się spartanie z liderowania. Przed tygodniem przegrali spotkanie wyjazdowe z Leśnikiem Margonin i spadli na 4 miejsce. Mecz z poprzedniej kolejki należy jak najszybciej wykreślić z pamięci. W pierwszej części spotkania Sparta dwukrotnie obijała słupki bramki rywala. W drugiej części objęła prowadzenia w 60 minucie i wydawało się, że jest bliska wywiezienia 3 punktów. Niestety tak się nie stało. Obornicki zespół nie zagrał na miarę swoich możliwości pozwalając rywalom najpierw wyrównać, a potem objąć prowadzenie. Sparcie nie udało się zdobyć choćby jednego punktu, co spowodowało spadek w tabeli na 4 miejsce. Dodatkowo w poprzednim meczu za 2 żółte kartki boisko przed czasem opuścił Łukasz Maciejewski i dziś nie zagra. Po przerwie wracają jednak FilipTrębacz i Jakub Bukowski.

Sparta nie może pozwalać sobie na taką grę, jak w Margoninie. Lekceważenie przeciwnika i gubienie wydaje się łatwych punktów może być kosztowne w końcowym rozrachunku. Trzeba też pamiętać, że MKS nie zdobywa wielu bramek, a to może miec istotne znaczenie po ostatniej kolejce. Do walki o awans włączył się Huragan Pobiedziska. Strata dziś punktów nie wchodzi w rachubę. Mecz z Błękitnymi Wronki musi zakończyć zwycięstwem.

Początek spotkanie z Błękitnymi przy ul. Objezierskiej wyznaczono na godz. 12:30. Serdecznie zapraszamy kibiców do wsparcia dopingiem zespołu trenera Sławomira Dyzerta.

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.

Kod antyspamowy
Odśwież