LKS Lipa i Orkan na wyjazdach (film)

Kolejne mecze ligowe zagrają w niedzielę LKS Lipa i Orkan Objezierze.

 

5 maja w samo południe przyjdzie rywalizować zespołowi z Lipy. Po remisie z KS Gaj Wielki LKS musi szukać punktów wszędzie, aby nie wypaść definitywnie z walki o awans. Szanse te mocno zespół z Lipy ograniczył sobie remisując 2 spotkania na własnym boisku z rywalami znacznie niżej notowanymi. Dziś o te punkty powinno być niezwykle łatwo. Rywale bowiem w Bordach jest tamtejsza Sparta. Dotychczas ta drużyna nie zdobyła żadnego punktu.

Trudniejsze spotkanie czeka Orkan Objezierze. Po efektownym zwycięstwie 7:2 z Bykami Obrowo dziś o 15:00 zagra w Niepruszewie. NKS jesienią pozostawił po sobie dobre wrażenia przegrywając 1:3. Na wlasnym boisku będzie zapewne jeszcze groźniejszy. W środę 1 maja pokonał w Konarzewie Orkan.  youtube.com/eoborniki

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież