MKS Sparta gra o utrzymanie pozycji lidera

MKS Sparta Oborniki zagra w Margoninie z Leśnikiem.

O godz. 16:00 Sparta gra w Margoninie mecz o utrzymanie lidera ligi międzyokręgowej. Po ubiegłym weekendzie to właśnie oborniczanie zostali najlepszym zespołem. Do końca sezonu zostało 8 kolejek. Dla Sparty to szansa na umocnienie się na czele tabeli. Leśnik Margonin to zespół sklasyfikowany obecnie na 13 pozycji. Ma na swoim koncie 16 punktów. Sparta ma za sobą już mecze z czołówką. Jeśli nie zlekceważy rywali to powinna szybko umocnić się na swojej pozycji.

Sparta zagra bez 2 zawodników pauzujących za kartki, tj. Jakuba Bukowskiego i Filipa Trębacza. Bardzo ważny mecz rozegrany zostanie w Murowanej Goślinie pomiędzy Concordią a Winogradami.

O 16:00 zagrają także drużyny Rożnovii i Golnicy. Ci pierwsi zmierzą się w Suchym Lesie z Sucharami. Do Ryczywołu przyjeżdża FC Poznań.

23. kolejka za 90minut.pl

 

Pogoń Łobżenica - Błękitni Wronki 4 maja, 17:00
Vitcovia Witkowo - Wełna Skoki 4 maja, 16:00
1922 Lechia Kostrzyn - Iskra Szydłowo 5 maja, 16:00
Sparta Złotów - GLKS Wysoka 4 maja, 16:00
Korona Stróżewo - Huragan Pobiedziska 4 maja, 16:00
Leśnik Margonin - Sparta Oborniki 4 maja, 16:00
Płomień Połajewo - Zamek Gołańcz 5 maja, 15:00
Concordia Murowana Goślina - TPS Winogrady (Poznań)

5 maja, 15:00

       

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież