Ostatni mecz szczypiornistek

Szczypiornistki Sparty Oborniki zagrają dziś po raz ostatni w tym sezonie.

Dla spartanek to był ciężki sezon. Wiele meczy to były heroiczne boje. Czasem brakowało sił, ale nigdy ambicji. Budowanie drużyny przez trenera Michała Pietrzaka w oparciu o doświadczone zawodniczki oraz uzupełnianie kadry o młode pozwoliło osiągnąć cel. SKF KPR Sparta Oborniki zakończy sezon na bezpiecznym miejscu. Jeszcze dziś, przed ostatnim spotkaniem, spartanki wiedzą, że zajmą 8 miejsce. Przeciwniczki, a więc drużyna Samboru Tczew, mają zapewnioną drugą lokatę. Obie drużyny zagrają dziś bez jakichkolwiek obciążeń. Będzie więc możliwość zaprezentowania się z najlepszej strony, a przy okazji na parkiecie będą mogły pojawić się wszystkie zawodniczki.

Zapraszamy serdecznie do Hali OCS przy ul. Obrzyckiej 88. Początek spotkania już o godz. 17:00.

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież