LKS Lipa walczy o kolejne punkty

LKS Lipa w walce o awans do A-klasy zagra z KS Gaj Wielki.

Przed zespołem z Lipy teoretycznie są dwa łatwiejsze mecze. Po nich przyjdą spotkania z bezpośrednimi rywalami walczącymi o promocję do A-klasy. Dziś o 13:00 do Lipy przyjeżdża KS Gaj Wielki. Zespół ten dotychczas zdobył 16 punktów. W meczach wyjazdowych zdobył zaledwie 7 punktów a wygrane odniósł w Brodach i Kiekrzu, a więc z najsłabszymi drużynami B-klasy. LKS jest zdecydowanym faworytem.

 

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.

Kod antyspamowy
Odśwież