Orkan Objezierze ogrywa młodzież, derby w Rożnowie

Orkan Objezierze zagra w środę z zespołem Byków Obrowo.

1 maja zapowiada się niezwykle atrakcyjnie pod względem sportowym. Już o godz. 10:00 na boisko wybiegną zespoły Orkanu i Byków Obrowo. W Objezierzu trenerzy w tym spotkaniu chcą dać szanse młodym. Podyktowane jest to kilkoma przyczynami. Z jednej strony wynika to z kontuzji i kartek. Kadra w meczu z Bykami będzie więc osłabiona. Z drugiej strony od kilku lat trenerzy Piotr Kucharski i Michał Stachowiak mocno stawiają na swoich wychowanków. Trudno więc, aby szczególnie w takiej sytuacji nie dostali swoich szans właśnie oni. 

W samo południe dojdzie do pojedynku derbowego w A-klasie. Rożnovia będzie podejmowała Golnicę Ryczywół. Obu zespołom nie powodzi się najlepiej wiosną. Zaledwie jeden punkt Rożnovii to niewielki dorobek i zespół ten będzie chciał zwyciężyć. Golnica cierpi ze względu na kontuzje, ale na pewno do Rożnowa nie wybierze się tylko na wycieczkę. Zapraszamy na 12:00 na boisko w Rożnowie.

Tak wyglądał mecz derbowy w Ryczywole:

Mecz Orkan Objezierze - Byki Obrowo z wiosny 2018:

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.

Kod antyspamowy
Odśwież