Płomień Połajewo przyjeżdża na Objezierską

Płomień Połajewo będzie w sobotę rywalem MKS Sparta na stadionie w Obornikach.

Po środowym emocjach związanych z Pucharem Polski Sparta wraca do walki o ligowe punkty. Jej rywalem będzie zespół z Połajewa. Mecz będzie miał dodatkowy podtekst. W drużynie Płomienia wystąpi Robert Sołowiej. Popularny "Słowik" ma za sobą występy w klubie z Objezierskiej (na zdjęciu oddaje strzał na bramkę Promienia). Dodatkowo w okresie zimowym pojawił się temat występów tego zawodnika w Sparcie. Strony jednak nie doszły do porozumienia. Nazwisko Sołowiej było też wiązane w tym okresie z Orkanem, czy Rożnovią. Ostatecznie Słowik rundę wiosenną spędza w Płomieniu.

Faworytem tego spotkania jest Sparta. U części zawodników na pewno wystąpi zmęczenie meczem pucharowym, ale w składzie drużyny trenera Sławomira Dyzerta pojawią się Kosmowski i Cyranek. którzy musieli pauzować w spotkaniu z Polonią za kartki. Płomień zdobył w 5 kolejkach jedynie 3 punkty.

Początek meczu na stadionie przy ul. Objezierskiej o godz. 16:00. O tej samej porze rozegrane zostanie także bardzo ważne dla Sparty spotkanie Iskry Szydłowo z TPS Winogrady.

 

 

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.

Kod antyspamowy
Odśwież