fbpx

Płomień Połajewo przyjeżdża na Objezierską

Płomień Połajewo będzie w sobotę rywalem MKS Sparta na stadionie w Obornikach.

Po środowym emocjach związanych z Pucharem Polski Sparta wraca do walki o ligowe punkty. Jej rywalem będzie zespół z Połajewa. Mecz będzie miał dodatkowy podtekst. W drużynie Płomienia wystąpi Robert Sołowiej. Popularny "Słowik" ma za sobą występy w klubie z Objezierskiej (na zdjęciu oddaje strzał na bramkę Promienia). Dodatkowo w okresie zimowym pojawił się temat występów tego zawodnika w Sparcie. Strony jednak nie doszły do porozumienia. Nazwisko Sołowiej było też wiązane w tym okresie z Orkanem, czy Rożnovią. Ostatecznie Słowik rundę wiosenną spędza w Płomieniu.

Faworytem tego spotkania jest Sparta. U części zawodników na pewno wystąpi zmęczenie meczem pucharowym, ale w składzie drużyny trenera Sławomira Dyzerta pojawią się Kosmowski i Cyranek. którzy musieli pauzować w spotkaniu z Polonią za kartki. Płomień zdobył w 5 kolejkach jedynie 3 punkty.

Początek meczu na stadionie przy ul. Objezierskiej o godz. 16:00. O tej samej porze rozegrane zostanie także bardzo ważne dla Sparty spotkanie Iskry Szydłowo z TPS Winogrady.