Kacper Geier zagra z Polonią Środa Wlkp.

MKS Sparta Oborniki zagra w środę z Polonią Środa Wlkp w finale Okręgowego Pucharu Polski.

Bez Jacka Wosickiego i Marcina Kaźmierczaka wystąpi Sparta w finale Pucharu Polski. Ten drugi doznał urazu dłoni w pracy, a obornicki bramkarz w sobotnim meczu w Skokach doznał złamania ręki. Rywale są faworytem środowego spotkania. Być może na stadionie przy ul. Objezierskiej 2 zobaczymy byłych graczy Lecha Poznań. Zawodnikami Polonii są bowiem Jakub Wilk i Luis Henriquez

Faworytem meczu jest Polonia. Pomimo osłabienia gospodarze zapowiadają walkę o zwycięstwo. W bramce Sparty zobaczymy wychowanka klubu Kacpra Geiera. Warto wybrać się na to spotkanie.

Finału Pucharu Polski na szczeblu Strefy Poznańskiej 24.04.2019:

MKS Sparta Oborniki - Polonia Środa Wlkp. godz. 17:00

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.

Kod antyspamowy
Odśwież