Rożnovia z wiceliderem, LKS z Czarnymi ll

W roli gospodarzy grają dziś zespoły Rożnovii Rożnowo i LKS Lipa.

Rożnovia nie rozpoczęła najlepiej rundy wiosennej. W 3 spotkaniach wywalczyła jedynie 1 punkt, a do tego straciła wiele bramek. O 16:00 w Rożnowie zagra kolejny mecz. Przeciwnikiem jest wicelider A-klasy. Zespół Nałęcza Ostroróg walczy z Przemysławem Poznań o awans do ligi okręgowej. Ten zaszczyt czeka jedynie zwycięzcę rozgrywek. Rożnovia nie będzie miała łatwego zadania.

Zupełnie inaczej wygląda sytuacja w Lipie. LKS wygrał 3 mecze i liczy dziś na kolejną wygraną. Trener Mariusz Drewicz ma szeroką kadrę, a do tego drużyna wiele tygodni przed rundą rozpoczęła przygotowania. Efekt jest widoczny dla wszystkich. LKS gra dziś z rezerwami Czarnych Wróblewo. Pierwsza drużyna gra o 16:00 w Dusznikachz Sokołem. Jest szansa, że do Lipy nie dojadą zawodnicy pierwszego zespołu Czarnych. Spotkanie LKS ropoczyna się o godz. 15:00.

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież