Trudne wyjazdy Sparty i Orkanu

W Wielką Sobotę zespoły piłkarskie rozegrają kolejne spotkania ligowe.

Do Skoków wybierają się dziś piłkarze MKS Sparta Oborniki. Po dwóch przegranych obornicka drużyna nie może pozwolić sobie na zgubienie 3 punktów. Wełna przewodzi w tabeli ligi międzyokręgowej. Jej wygrana oznaczać będzie stratę aż 7 punktów Sparty i malejące szanse na awans do upragnionej IV ligi. Trener Sławomir Dyzert ma spory bół głowy. Po zmniejszeniu dofinansowania przez Gminę Oborniki kadra została odchudzona. Na mecz do Skoków dziś jedzie jedynie 16 zawodników. Na dodatek do końca rundy nie zagra już w zespole z Objezierskiej Marcin Kaźmierczak. Mecz w Skokach odbędzie się o godz. 16:00.

Na komfort nie może liczyć także trener Piotr Kucharski. Na pewno w Granowie nie wystąpi Mateusz Grządzielewski. Orzeł świetnie radzi sobie na własnym boisku. Przegrał jedynie z liderem - Czarnymi Wróblewo. Remis wywalczyła Patria Buk. Reszta gości przegrywała spotkania z Orłem. Orkan Objezierze rozpocznie mecz w Granowie o 16:00. 

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.

Kod antyspamowy
Odśwież