27 kwietnia kolejna edycja DT4U MTB Oborniki

DT4YOU MTB Maraton Oborniki odbędzie się już za 3 tygodnie.

3 kwietnia o godz. 17.00 wystartowały zapisy na zawody dzieci i młodzieży, które odbędą w się 27 kwietnia w ramach DT4YOU MTB Maraton Oborniki. Zawody towarzyszące dla młodych kolarzy od lat towarzyszą głównym zawodom dodając tym samym wiele pozytywnych emocji. W zawodach mogą wziąć udział dzieci w wieku 3-7 lat. Limit uczetników wynosi 100 osób. W tym roku organizatorzy postanowili zmienić formę startu oraz zapisów, które można dokonywać do 17 kwietnia. Organizatorami zawodów towarzyszących jest Just a Fit oraz SKS Oborniki. Zapraszamy dzieci do udziału w imprezie.

Zawody towarzyszące odbędą się tuż przed zawodami głównymi. Start  zawodów zaplanowany został na godz. 9.00. 
 
Biuro zawodów będzie czynne:
  • 27 kwietnia (sobota)  godz. 8.00-8.30 - namiot organizatora w miasteczku
Należy pamiętać, że zapisów do zawodów powinni dokonać rodzice, którzy będą musieli wypełnić formularz zgłoszeniowy, a tym samym wyrażają zgodę na udział nieletniego w zawodach. Ponadto rodzice zobowiązani są do stawiennictwa w biurze zawodów, gdzie dokonają pozostałych formalności w związku z udziałem ich dzieci w zawodach.
 

Trasa zostanie wytyczona na ulicy Droga Leśna w okolicach startu/mety. 


Szczegółowe informację można znaleźć w załączonym regulaminie zawodów.
Informacje dotyczące zawodów można uzyskać u oraganizatora zawodów SKS Oborniki pod numerem telefonu 735 438 515.

 

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież