Rusza Gminna Ligi Piłki Nożnej

Po kilku miesiącach przerwy do rozgrywek powracają drużyny z Gminnej Ligi Piłki Nożnej.

8 zespołów i 7 kolejek czeka sympatyków rogozińskiej GLPN. Pierwsze zmagania odbędą się na Stadionie RKS Wełna Rogoźno w niedzielę 7 kwietnia. Początek rozgrywek zaplanowano na godz. 10:00. Zanim jednak usłyszymy pierwszy gwizdek to odbędzie się dodatkowa uroczystość. W ramach projektu "Szatnia na medal" wyremontowano obiekt na Stadionie. W symbolicznym oddaniu obiektu weźmie udział Poseł na Sejm RP Jakub Rutnicki. Obecny będzie także gospodarz Gminy Rogoźno burmistrz Roman Szuberski.

7 kwietnia rozjemcą na boisku będzie Sędzia Kolegium WZPN Dawid Kaniewski. Plan niedzielnych gier oraz tabelę po rundzie jesiennej prezentujemy poniżej.

 

 

 

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież